смт. Щорськ. Щорський дошкільний навчальний заклад (ясла- садок) «Калинонька»

Правила прийому

Щорський дошкільний навчальний заклад діє на основі Статуту.

*Прийом  дітей до дошкільного закладу здійснюється  керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб,   які їх  замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки про щеплення та свідоцтва про народження дитини (копії).

*Групи в дошкільному закладі  комплектуються за віковими ознаками.

*Дошкільний заклад працює з 7 годин ранку  до 17 години 30 хвилин.

Вихідні дні – субота, неділя, святкові.

Прийом дітей в групи проводиться з 7-00  до  8-30 годин ранку.

*За дитиною зберігається місце в дошкільному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків, або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період  (75 днів).

*Відрахування дитини з дошкільного закладу може здійснюватись :

• За бажанням батьків, або осіб, які їх замінюють;
  • На підставі медичного висновку про стан здоров’я  дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному закладі даного типу;
  • У разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців;
  • В разі тривалої відсутності дитини в дошкільному закладі без поважних причин (більше 2-х місяців)

*За бажанням батьків або осіб, які їх замінюють, дитина може перебувати в дошкільному закладі протягом дня або короткотривало( неповний день).

*ДНЗ забезпечує збалансоване     харчування дітей.  У ДНЗ встановлено 3-х разове харчування дітей. Батьки оплачують  50% вартості харчування .У групах з короткочасним перебуванням  харчування не проводиться .

* Забороняється  віддавати  дитину з дошкільного  закладу неповнолітнім, незнайомим та громадянам в нетверезому стані.

Батьки, або особи, які їх замінюють,  зобов’язані:

• Слідкувати за станом здоров’я дитини, приводити дитину чистою, охайною;
  • Приводити  дитину в ДНЗ з 7 до 8-30 ранку і  забирати до  17.30.
  • Приводити  та забирати дитину  з  дошкільного закладу особисто або за  дорученням, завіреним нотаріально,
  • Своєчасно вносити плату за харчування дитини в ДНЗ до 20 числа поточного місяця,
  • Своєчасно повідомляти ДНЗ про  можливість відсутності дитини  або хворобу  дитини,
  • Надавати посильну допомогу  в організації навчально – виховного  процесу.