смт. Щорськ. Щорський дошкільний навчальний заклад (ясла- садок) «Калинонька»

Сторінка музкерівника

Відродження  козацьких традицій у нашому суспільстві не оминає й наймолодших його членів – вихованців Щорського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Калинонька» .

Один з цікавих напрямків  роботи з дітьми – діяльність гуртка гопака «Козачата». В народі  кажуть: хто не танцює гопака, той не може називатися справжнім козаком.

Музичний керівник Лебедєва Ірина Станіславівна залучає дітей до вивчення  історії козацтва,  розширює знання дітей про український народний танок та його особливості.

Головні завдання роботи гуртка гопака:

• Дати дітям знання  про український народний  танок та його особливості;
  • Розвивати вміння володіти своїм тілом, спритність, сміливість, рішучість, швидку реакцію,  витривалість;
  • Розвивати  музично – ритмічну координацію, вміння виразно рухатись відповідно до характеру музики
  • Сприймати музичний твір та розповідати про його образне бачення;
  •  Виховувати почуття національної гідності;
  • Викликати повагу до нашої історії, до християнської філософії;
  • Використовувати гопак як засіб фізичного і духовного вдосконалення;
  • Виховувати дружні взаємовідносини, колективізм.